Aktuálně

 

 

Epona-Primestak_Hostenice-A

Přihláška příměstský tábor 16.-20.8. 2021 zde

Epona-Primestak_Hostenice-B

Přihláška příměstský tábor 19.-23.7. 2021 zde

Epona-Primestak_Hostenice-C

Přihláška příměstský tábor 9.-13.8. 2021 zde

 

Podpořte hiporehabilitační střediska České hiporehabilitační společnosti

Právě to se teď bez vaší pomoci může stát – nemůžeme pracovat, klienti k nám aktuálně na terapie nemohou a tím stáje nezískávají potřebné finance na svou činnost – tedy v základu např. na krmení koní apod.
Středisek, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Proto nemůžeme dopustit, aby se tento počet ještě snižoval.
Mluví za nás čísla i příběhy: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. (ČHS) je tu již 30 let. Každý rok projde středisky, které ČHS zaštiťuje jako garant, více než 6000 klientů se zdravotním znevýhodněním. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli – dítě se může podařit rozchodit, i když nad ním už zdravotnický systém „zlomil hůl“. Podobných případů máme nespočet. 
Mnohým z Vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli. Mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě Vy nebo Vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat.

NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!

Transparentní účet 2101536962/2010 FIO banka

vyhlášení-sbírky

 

Komentáře jsou uzavřeny.